KONST / Litografier / Färglitografi 8761031
nr 876 1031
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 130/ 190, signerad, motivet: 63x49
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:17:04
1.000 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.200 kr
17 feb